OTEVÍRACÍ DOBA:
po-čt: 11:00 - 23:00
pá,so: 11:00 - 00:00
ne: 11:00 - 23:00
AKTUALITY:
ROZVOZ JÍDLA, nad 250,- Kč PO SÁZAVĚ ZDARMA, DO 250,- Kč PO SÁZAVĚ BUDE ÚČTOVÁNO 30,- Kč. DO OKOLNÍCH OBCÍ ROZVOZ 8,- Kč za km.

DĚKUJEME A BUDEME SE TĚŠIT ZA VAŠI PŘÍZEŇ.

AKCE:
TOČENÉ PIVO:

INFORMACE:
free wi-fi
možnost rezervace
možnost uspořádání svatebních či narozeninových oslav

Každý by chtěl být spokojený a za vodou. V naší restauraci rozhodně budete! Hostinec Za Vodou u řeky Sázava je tím pravým místem pro vás, pokud hledáte skvělé jídlo, příjemné prostředí a pohodovou domácí atmosféru.

U NÁS NAJDETE VŠE, NA CO MÁTE CHUŤ

Na jídelním lístku naleznete jak tradiční česká jídla, tak i zahraniční kuchyni, steaky, těstoviny, saláty, minutky a v naší peci připravíme pizzu přímo před vámi. Nechybí ani široký výběr lahodných dezertů.

Pokud vám bude chutnat, není problém, když příště vezmete celou svou rodinu a známé. Dokážeme uspořádat rodinnou oslavu, svatební hostinu či podnikový večírek.

VŠE KOMPLETNĚ V NOVÉM

Sázavská restaurace Hostinec Za Vodou prodělala v nedávné době rozsáhlou rekonstrukci. Přeci jen jsme zachovali stylový interiér v historickém rázu s původní kachlovou pecí. Pod klenutými stropy obklopenými cihlovými zdmi na vás dýchne kus historie. Přesto jsme moderní podnik, a tak všem hostům nabízíme bezdrátové připojení k internetu ve všech prostorách včetně letních teras.

BUDETE JAKO V RÁJI

Náš podnik najdete v blízkosti řeky Sázavy s velmi doboru dostupností z centra a přesto zcela mimo městský ruch. Příjemná a poklidná atmosféra nevtíravého a přirozeného prostředí restaurace si vás získá.

ROMANTICKÁ ZAHRÁDKA

V letních měsících je pro vás otevřena romantická zahrádka s jezírkem a vodopádem, kde plavou ryby a želvy. Kapacita na sezení je celkem 16 míst, které lze dopředu rezervovat. Hned vedle je umístěno dětské hřiště, takže vaše ratolesti se nudit nebudou a vy budete mít klid na povídání si s přáteli u dobrého piva a vychutnávání si pohodového prostředí.

PROSTORNÁ TERASA

Naše restaurace rovněž nabízí rozměrnou zastřešenou terasu s velkým krbem, kde může pohodlně hodovat až 70 hostů.

Doufáme, že po návštěvě u nás jste byli spokojeni a opět se k nám vrátíte i s vaší rodinou a přáteli.

Hostinec Za Vodou Hostinec Za Vodou Hostinec Za Vodou
zobrazit celou fotogalerii
UBYTOVÁNÍ
SÁZAVA:
Hostinec Za Vodou

Projíždíte či jste tu na dovolené a nechce se vám spát pod stanem? Nabízíme ubytování s kapacitou 11 (...)

UBYTOVÁNÍ
VYSOKÉ N. JIZEROU:
Hostinec Za Vodou

Apartmány Vysoké nad Jizerou. Hledáte místo pro klidnou dovolenou nebo jen pro pohodový víkend mimo rušné město? Naše chata ve Vysokém nad Jizerou splní vaše nejnáročnější přání.

Hostinec Za Vodou Hostinec Za Vodou Hostinec Za Vodou